Doręczenie z lokalnej kwiaciarni. Najlepsi floryści wykonają i doręczą Twój bukiet.

Dostawa nawet w 2h. W każde miejsce w Polsce, z najlepszej lokalnej kwiaciarni.

Dodaj Swoje Wyznanie. Bilecik z Twoim tekstem zawsze gratis.


11 Róż+ Czekoladki

11 Róż+ Czekoladki

129,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Najświeższy Bukiet Dnia

Najświeższy Bukiet Dnia

79,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Bukiet Elegancja

Bukiet Elegancja

79,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Bukiet Tęczowe Marzenie

Bukiet Tęczowe Marzenie

79,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Róże od Serca

Róże od Serca

89,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Bukiet Kwiatowego Dnia

Bukiet Kwiatowego Dnia

75,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Głos Serca

Głos Serca

106,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Cały w Miłości

Cały w Miłości

99,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Bukiet Zawrót Głowy

Bukiet Zawrót Głowy

69,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Bukiet Gorące Uczucie

Bukiet Gorące Uczucie

99,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Bukiet Kolory Nieba

Bukiet Kolory Nieba

79,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Słodkie Zmysły

Słodkie Zmysły

109,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Kwiaciarnia_WrocławDostawa w Wrocławiu i do 30km 


Nasza kwiaciarnia internetowa w Wrocławiu doręczy piękne i świeże kwiaty w Twoim imieniu. Możesz zamówić kwiaty do Wrocławia lub do 30km. Chcesz wysłać kwiaty kurierem? Doręczamy z wykorzystaniem firm : Poczta Polska i DPD. Wysyłamy także kurierem z lokalnej kwiaciarni. Kwiatowa Wysyłka na pewno dostarczy Bliskiej Ci osobie wiele pozytywnych wrażeń.

Gwarancja ekspresowej dostawy. Doręczamy w całym Wrocławiu : Plac Grunwaldzki, Polanowice-Poświętne-Ligota, Powstańców Śląskich, Przedmieście Świdnickie, Jagodno, Stare Miasto, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Maślice, Leśnica, Muchobór i do każdej innej części miasta.

Dodatkowo doręczymy do miejscowości takich jak m.in. Bielany Wrocławskie, Sobótka, Pustków Wilczkowski, Siechnice, Jelcz-Laskowice, Oleśnica, Trzebnica, Oława, Środa Śląska, Brzeg Dolny.


Wrocław to miasto na prawach powiatu w południowo-zachodniej Polsce. Jest siedzibą władz województwa dolnośląskiego i powiatu wrocławskiego. Położone w Europie Środkowej, na Nizinie Śląskiej, w Pradolinie Wrocławskiej, nad rzeką Odrą i czterema jej dopływami. Jest historyczną stolicą Dolnego Śląska, a także całego Śląska. Jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej, a także największym miastem leżącym na Ziemiach Odzyskanych. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce, piąte pod względem powierzchni. Miasto było stolicą księstwa wrocławskiego, siedzibą władz pruskiej prowincji Śląsk i rejencji wrocławskiej. Od 28 czerwca 1946 stolica województwa wrocławskiego. Od 1 stycznia 1999 stolica województwa dolnośląskiego. Kwiaciarnia Wrocław to miejsce, gdzie zamówisz najlepsze kwiaty na Urodziny, Imieniny, Rocznicę czy Ślub. Kochamy kwiaty w Wrocławiu, pokochaj je i Ty!


Gwarancja jakości i świeżości kwiatów we Wrocławiu. Nasze kwiaty spełniają najsurowsze normy i możesz być pewien, że wysłany prezent do Wrocławia lub kwiatowa przesyłka będzie z pewnością wykonana pięknie i starannie. Współpracujemy z najlepszymi florystami we Wrocławiu, tworząc piękne bukiety kwiatów na każdą okazję i doręczając je zarówno we Wrocławiu jak i w okolicach.


Ekspresowa płatność za kwiaty Wrocław. Dysponujemy opcjami bezpiecznych i szybkich płatności - bez problemu zapłacisz za zamówienie przelewem zwykłym, zagranicznym, czy kartą lub przelewem online. Wybór jest naprawdę duży, zatem bez problemu znajdziesz opcję odpowiednią dla siebie. Twoje dane są w pełni bezpieczne dzięki certyfikatowi SSL. Złóż zamówienie na kwiaty lub słodycze a nasza kwiaciarnia we Wrocławiu zrealizuje je dla Ciebie.


Kwiaty na 1 i następną rocznicę ślubu

Pięknym momentem każdego małżeństwa okazuje się rocznica ich ślubu. To przecież właśnie w tym dniu oboje powiedzieli sobie Tak i warto, aby regularnie wspominali te piękne chwile, które pozwolą im nadal budować ich związek. Będzie on dzięki temu jeszcze silniejszy, więc w konsekwencji przetrwa różne trudne chwile, które się jeszcze pojawią. W tym celu wiele małżeństw decyduje się na obchodzenie swojej 1, jak i następnej rocznicy ślubu, a pomaga im w tym kwiaciarnia Wrocław. Zazwyczaj na 1 rocznicę ślubu zapraszają najbliższą rodzinę, ponieważ chcą również z nimi podzielić się tymi pięknymi wspomnieniami. Mogą wtedy wspólnie podsumować piękny rok, który spędzili ze sobą i sprawił, że mogli tym bardziej się do siebie zbliżyć. Czasami spotkanie takie organizowane jest również w połączeniu z tańcami, wraz z muzyką. Natomiast coraz częściej młodzi stawiają na kameralne spotkania w ich mieszkaniu, własnym bądź wynajętym. Uznają, że dzięki temu są w stanie zaoszczędzić wiele cennych środków, a zarazem mogą dokładnie zapoznać najbliższą rodzinę ze swoimi czterema kątami, w których przebywają każdego dnia. Rocznica ślubu za każdym razem powinna łączyć się z pięknymi bukietami kwiatów, które powinny trafiać do małżonki. Powinien o tym przede wszystkim pamiętać mąż. Na 1 rocznicę jego żonie należy się wspaniały bukiet kwiatów, na przykład 10 pięknych i długich róży, który przygotuje dla nas poczta i kurier z kwiatami Wrocław. Nie będziemy więc musieli samodzielnie wybierać się do kwiaciarni i wszystko załatwiać krok po kroku. Nie jesteśmy narażeni na czekanie w kolejce. Dodatkowo nie musimy później odbierać ustalonego bukietu. Wysyłka kwiatowa jest lepszym rozwiązaniem, ponieważ wszystko odbywa się online. Zamawiamy przez stronę internetową kwiaciarni, opłaty również dokonujemy online bądź poprzez płatność za pobraniem. I już za kilka godzin bądź w wybrany dzień otrzymujemy zamówiony bukiet kwiatów na 1 rocznicę ślubu. Kwiaciarnia jest w stanie ukazać nam różne bukiety kwiatów, także i te polecane na rocznice ślubów. Takie ułatwienie sprawia, że wielu mężczyzn nie musi samodzielnie tworzyć bukietów z poszczególnych rodzajów kwiatów. Otrzymują gotowe rozwiązanie i mogą z niego dość szybko skorzystać, za każdym razem. Na pierwszą rocznicę polecane są różne bądź bratki. Na 2 rocznicę ślubu warto wybrać kwiaty Wrocław kosmos, na 3 rocznicę ślubu fuksje. Na 5 rocznicę ślubu polecane są stokrotki, na 10 rocznicę ślubu żonkile, na 15 rocznicę ślubu ponownie róże, na 20 rocznicę ślubu lilie, na 30 rocznicę ślubu groszek, na 50 rocznicę ślubu fiołki. Widać wiele propozycji kwiatów, które moglibyśmy zastosować na wybraną rocznicę ślubu. Skorzystajmy z tych propozycji, a na pewno zauważymy za każdym razem szczery uśmiech na twarzy naszej ukochanej żony.